Deskorolka Race

DESKOROLKA – RACE

Cena katalogowa 1809,00 euro netto

Pierwsza deskorolka elektryczna Jetsurf-a. Zaprojektowana dla fun-u oraz wyścigów. Doświadcza nowego rodzaju zabawy tym razem na stałym lądzie. Ta deska nie da się nie lubić, posiada odpowiedni zakres mocy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych – nazwa nie jest przypadkowa…

RACE

skateboard-race-jetsurf-deskorolka-elektryczna-wyscigowa

PODWÓJNE TRAKI KIGPIN

Wysoka stabilność, regulowany promień skrętu, świetne wrażenia podczas skrętów.  

jetsurf-race-dubble-trucks-skateboard

BEZPOŚREDNI NAPĘD

Silnik z bezpośrednim napędem o wysokim momencie obrotowym. Hamowanie regeneracyjne – oznacza t że podczas hamowania silnik odzyskuje energie i ładuje akumulator. Deska jest wodoodporna oraz niezwykle cicha.

DECK

Model RACE nie traci nic z DNA rodziny JETSURF. Deck RACE został zaprojektowany, aby zapewnić wysoką stabilność przy dużych prędkościach, a jednocześnie zachować idealną wygodę i poziom bezpieczeństwa, model JETSURF RACE jest dostępny z deckiem wykonanym z włókna węglowego z elegancko zintegrowaną baterią oraz elektroniką.

BATERIA

Bateria w deskorolce Jetsurf Race ma poj. 650Wh (15 Ah) . Czas ładowania wynosi 2,5 godziny. Pozwala pokonać do 40 km z maksymalną prędkość 50 km/h.

bateria-deskorolka-jetsurf-race

Kontroler


3 tryby prędkości – początkujący, eko, sportowy. Płynna kontrola przyspieszenia i hamowania. Zintegrowany wyświetlacz oraz powierzchnia antypoślizgowa.

kontroler-jetsurf-race-skateboard-deskorolka

APLIKACJA MOBILNA

Kompatybilna z systemami IOS oraz Android z łatwym połączeniem poprzez Bluetooth. Wgląd w rzeczywistą pojemność baterii, szacowany zasięg, maksymalną prędkość, podsumowanie jazd i wiele innych.

BEZDENTKOWE KOŁA 120 MM

Technologia AIRLESS stosowana w przemyśle kosmicznym. Guma o odpowiednim stopniu twardości dobrze amortyzuje nierówności. Bieżnik o wysokiej przyczepności. Koła posiadają rdzeń aluminiowy.

DANE TECHNICZNE

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MODELE DESEK JETSURF-A