Jetsurf

 

 

jetsurf-surfboards-jetboards-motosurf

jetsurf-adventure-dfi-orange-2022-2023-deska-silnik-spalinowy-surfingowa-motosurf-polska

Adventure DFi

Najlepiej sprzedający się model deski. Uniwersalna deska dla średnio zaawansowanych. Idealny kompromis pomiędzy szybkością a komfortem pływania. Silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa to idealna deska na początek przygody z jetsurfingiem. Dostatecznie szybka, cicha, stabilna z możliwością pływania regular i goofy.


jetsurf-adventure-dfi-plus-jetboad-motorized-deska-surfingowa-silnik-spalinowy

Advenrure DFi Plus

Propozycja dla tych, którzy lubią wybierać się w długie trasy. Dodatkowy zbiornik paliwa oraz wbudowany alternator zwiększ zasięg deski do 180 min. Najnowsze generacji silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz tłumik zapewniają wysoki komfort pływania oraz prędkość max. 55 km/h


jetsurf-race

Race DFi

Jeśli nie zamierzasz brać udziału w profesjonalnych startach, ale nadal chcesz doświadczyć pływania na typowej desce wyścigowej, model Race jest właściwym wyborem. Dzięki wspaniałym osiągom oraz nowemu kadłubowi, zapewni niezapomniane wrażenia z pływania w każdych warunkach. Jetsurf Race jest wyposażony w zupełnie nowy model silnika DFI oraz katalizator w układzie wydechowym zgodnie z najnowszymi wytycznymi UE.


race-titanium

Race Titanium DFi

Deski Race Titanium zostały opracowane we współpracy z najlepszymi surferami oraz ekspertami z branży motoryzacyjnej, aby wyprodukować absolutnie topową motodeskę. Deska Race Titanium została zaprojektowania dla zaawansowanych, aby mogli pokonywać ostre zakręty na pełnym gazie. Opatentowany układ wydechowy z płytami wykonanymi z tytanu dostarcza dodatkowej mocy, która pozwala rozpędzić deskę do maksymalnie 64 km/h!


electric

Electric

W pełni elektryczna, łatwa w pływaniu idealna dla początkujących i średnio zaawansowanych. Niezastąpiona wszędzie tam gdzie przepisy nie pozwalają używać silników spalinowych.  O poziomie zaawansowania tej deski świadczą jej parametry a wszystko to zamknięte w kadłubie modelu Race.


skateboard-race-jetsurf-deskorolka-elektryczna-wyscigowa

Deskorolka Race

Pierwsza deskorolka elektryczna Jetsurf-a. Zaprojektowana dla fun-u oraz wyścigów. Doświadcza nowego rodzaju zabawy tym razem na stałym lądzie. Ta deska nie da się nie lubić, posiada odpowiedni zakres mocy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych – nazwa nie jest przypadkowa…