Jetsurf

jetsurf-surfboards-jetboards-motosurf

Adventure DFi

10890,00 euro netto

9256,00 euro netto

Najlepiej sprzedający się model deski. Uniwersalna deska dla średnio zaawansowanych. Idealny kompromis pomiędzy szybkością a komfortem pływania. Silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa to idealna deska na początek przygody z jetsurfingiem. Dostatecznie szybka, cicha, stabilna z możliwością pływania regular i goofy.

Advenrure DFi Plus

12390,00 euro netto

10532,00 euro netto

Propozycja dla tych, którzy lubią wybierać się w długie trasy. Dodatkowy zbiornik paliwa oraz wbudowany alternator zwiększ zasięg deski do 180 min. Najnowsze generacji silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz tłumik zapewniają wysoki komfort pływania oraz prędkość max. 55 km/h

Race DFi

11390,00 euro netto

9681,00 euro netto

Jeśli nie zamierzasz brać udziału w profesjonalnych startach, ale nadal chcesz doświadczyć pływania na typowej desce wyścigowej, model Race jest właściwym wyborem. Dzięki wspaniałym osiągom oraz nowemu kadłubowi, zapewni niezapomniane wrażenia z pływania w każdych warunkach. Jetsurf Race jest wyposażony w zupełnie nowy model silnika DFI oraz katalizator w układzie wydechowym zgodnie z najnowszymi wytycznymi UE.

Race Titanium DFi

13390,00 euro netto

11381,00 euro netto

Deski Race Titanium zostały opracowane we współpracy z najlepszymi surferami oraz ekspertami z branży motoryzacyjnej, aby wyprodukować absolutnie topową motodeskę. Deska Race Titanium została zaprojektowania dla zaawansowanych, aby mogli pokonywać ostre zakręty na pełnym gazie. Opatentowany układ wydechowy z płytami wykonanymi z tytanu dostarcza dodatkowej mocy, która pozwala rozpędzić deskę do maksymalnie 64 km/h!

Electric

13890,00 euro netto

11806,00 euro netto

W pełni elektryczna, łatwa w pływaniu idealna dla początkujących i średnio zaawansowanych. Niezastąpiona wszędzie tam gdzie przepisy nie pozwalają używać silników spalinowych.  O poziomie zaawansowania tej deski świadczą jej parametry a wszystko to zamknięte w kadłubie modelu Race.

Deskorolka Race

1810,00 euro netto

Pierwsza deskorolka elektryczna Jetsurf-a. Zaprojektowana dla fun-u oraz wyścigów. Doświadcza nowego rodzaju zabawy tym razem na stałym lądzie. Ta deska nie da się nie lubić, posiada odpowiedni zakres mocy zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych – nazwa nie jest przypadkowa…