Adventure DFi Plus

 

 

KUP TERAZ!!!

ADVENTURE DFI PLUS

 

jetsurf-surfboards-jetboards-motosurf

Adventure DFi Plus to prawdziwa rewolucja w branży desek surfingowych z silnikiem spalinowym. Zintegrowany alternator uniezależnia deskę od ładowania , a dodatkowy zbiornik paliwa wydłuża  jej zasięg do 100 km. Możesz zapomnieć o używaniu  jakichkolwiek narzędzi. Przygotowanie deski do pływania ogranicza się do zamontowania 3 płetw FSC z systemem click-on/ click off i gotowe, możesz zacząć swoją przygodę. Adventure DFi Plus to także wyższy poziom niezależności dzięki kompaktowej platformie w przedniej części deski. Dodatkowe wyposażenie? Nie ma problemu, zamocuj kufer Jetsurf i przewoź co chcesz. Daleka wyprawa? Weź na pokład dodatkowy zbiornik paliwa i zwiększ zasięg do 3 godzin pływania bez przerwy.

FLUO-RED

FCS – NOWE PŁETWY

Jetsurf od roku 2021 wprowadził nowe płetwy główne i boczne FCS. System click on/ click off sprawia, że od tej pory będzie szybciej, łatwiej i taniej. Kończymy zatem ze śrubami i śrubokrętem niezbędnymi do  montażu jak to miało miejsce w poprzednich modelach.

dfi-fcs-fins-pletwy-srodkowe-boczne

DWA PADY

MSR Engines w modelu Plus postawił na dwa wysokiej jakości mocowania stóp. Możliwość regulacji oraz grzechotka w zapięciu sprawia, że komfort pływania oraz ustawienia pozycji podczas pływania wchodzi na zupełnie inny poziom.

ADVENTURE DFI PLUS – SILNIK 100 cm³ DFi

Od 2010Firma MSR Engines projektuje i wykonuje najbardziej zaawansowane deski surfingowe z silnikiem spalinowym na świecie. Przetestowane w najtrudniejszych i zróżnicowanych warunkach, takich jak duże fale, różne powierzchnie wody czy ekstremalne wyścigi podczas startów MotoSurf WorldCup. Deski od 2019 roku wyposażone są w najnowszy system wtrysku paliwa, który wprowadza świat moto surfingu na zupełnie inny poziom. Silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa DFI w znaczącym stopniu poprawiają przyspieszenie, zmniejszają zużycie paliwa, a także są bardziej przyjazne dla środowiska.

jetsurf-adventure-dfi-engine-silnik-deska-surfingowa

TŁUMIK – ADVENTURE DFI PLUS

To już standard dostępny w ofercie modeli Jetsurf od 2019 z silnikami DFi. Tłumik redukuje hałas do 59 dB i sprawia, że Jetsurf jest zgodny z 2013/53/EU dyrektywą Unii Europejskiej. Poprawia to komfort dla pływającego oraz osób przebywających w jego otoczeniu.

tlumik-silencer-adventure-dfi-plus

ADVENTURE PLUS DFI – DODATKOWE AKCESORIA

Jetsurf Adventure DFi to właściwy wybór na każdą okazję — spokojne zwiedzanie lub wyczynowe szaleństwo. Dlaczego tego nie nagrać lub zrobić sobie ekstra zdjęcie? Transport na pokładzie deski Adventure to łatwizna. Platforma pozwoli Ci zamocować dodatkowy zbiornik paliwa, kufer, kamerę lub fotelik dla psa (pies musi się oczywiście zgodzić). Platforma montażowa Jetsurf to wyposażenie opcjonalne. Torba zaprojektowana z myślą o tych, którzy zawsze mają ze sobą jakieś gadżety. W kufrze Jetsurf przewieziesz kij do selfie, kamerę, coś do picia lub ulubione cukierki. Kufer Jetsurf ma pojemność 15 litrów, bez problemu zmieścisz tam najpotrzebniejsze rzeczy. Tak jak platforma montażową jest to wyposażenie opcjonalne za dodatkową opłatą.

jetsurf-adventure-dfi-plus-deska-surfingowa-silnik-alternator
rack-duffel-tank-adventure-dfi-plus

JETSURF ADVENTURE DFI W AKCJI

DANE TECHNICZNE

Wymiary
Silnik
Jednostka napędowa
Elektryka
Wymiary

Długość: 1800 mm

Szerokość: 600 mm

Wyskość: 150 mm

Waga: 22,5 kg

Max. waga pływającego: 120 kg

Pojemność zbiornika: 2,8 L + 3,78 z dodatkowym zbiornikiem

Pady: 2, regular lub goof

Silnik

Typ: 2 suw NG 100 DFI

Pojemność: 100 cm³

Paliwo: 95 + olej full syntetyk racing do silników 2 suwowych

Max. prędkość: 55 km/h

Jednostka napędowa

Układ napędowy: bezpośredni, jet-pomp

Przeniesienie napędu: włókno węglowe, przepływ osiowy, jednostopniowy

Wirnik: włókno węglowe

Elektryka

Zapłon: komputer ICU

Rozrusznik: 3F rozrusznik bezszczotkowy

Bateria: Li-Ion 9 Ah (99Wh) alternator ładuje baterię

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MODELE DESEK JETSURF-A


jetsurf-adventure-dfi-

jetsurf-race
electric
race-titanium