Adventure DFi

 

 

KUP TERAZ!!!

jetsurf-surfboards-jetboards-motosurf

Adventure DFI

Podróżowanie na długie dystanse z deską surfingową Jetsurf nigdy nie było łatwiejsze. Model Adventure DFI wychodzi naprzeciw przygodzie i oferuje wiele zupełnie nowych rozwiązań. Najnowszy silnik DFi z bezpośrednim wtryskiem paliwa. FCS fins – czyli beznarzędziowy system montażu płetw. Wyższy poziom niezależności dzięki kompaktowej platformie w przedniej części deski. Dodatkowe wyposażenie? Nie ma problemu, zamocuj kufer Jetsurf i przewoź co chcesz. Daleka wyprawa? Weź na pokład dodatkowy zbiornik paliwa i zwiększ zasięg do 3 godzin pływania bez przerwy. Ogranicza cię tylko wyobraźnia. Jesurf Adventure DFi to także zmniejszony poziom hałasu dzięki zastosowaniu tłumika.

Trzy warianty kolorystyczne Adventure DFI

WHITE-GREY    FLUO-YELOW    ORANGE

jetsurf-adventure-dfi-2022-2023-deski-surfingowe-spalinowe

adventure-dfi-2023-jetsurf-orange-deska-surfingowa-z-silnikiem-spalinowym

FCS – NOWE PŁETWY

Jetsurf od roku 2021 wprowadził nowe płetwy główne i boczne FCS. System click on/ click off sprawia, że od tej pory będzie szybko, łatwo i taniej. Kończymy zatem ze śrubami i śrubokrętem niezbędnymi do  montażu jak to miało w poprzednich modelach.

adventure-dfi-2023-pletwy-fcs-surfingowa-spalinwa

ADVENTURE DFI – PODWÓJNE PADY

Nowe ergonomiczne pady i zapięcia sprawiają, że pływanie jest jeszcze bardziej komfortowe. Podwójne mocowanie sprawia, że pływać może każdy zarówno regular i goofy (prawa lub lewa noga do przodu). Ma to duże znaczenie, jeżeli deska będzie użytkowana przez większą liczbę osób (rodzina, przyjaciele, wypożyczalnia).

adventure-dfi-jetsurf-podwojne-pady-pads-footstraps

ADVENTURE DFI – SILNIK 100 cm³ DFi

Od 2010Firma MSR Engines projektuje i wykonuje najbardziej zaawansowane deski surfingowe z silnikiem spalinowym na świecie. Przetestowane w najtrudniejszych i zróżnicowanych warunkach, takich jak duże fale, różne powierzchnie wody czy ekstremalne wyścigi podczas startów MotoSurf WorldCup. Deski od 2019 roku wyposażone są w najnowszy system wtrysku paliwa, który wprowadza świat moto surfingu na zupełnie inny poziom. Silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa DFI w znaczącym stopniu poprawiają przyspieszenie, zmniejszają zużycie paliwa, a także są bardziej przyjazne dla środowiska.

jetsurf-adventure-dfi-engine-silnik-deska-surfingowa

OSŁONA TURBINY

Odkrywanie nowych miejsc to często wyprawa na niezbadane wody. Osłona turbiny w nowym Adventure DFi 2023 chroni łopatki turbiny przed wciągnięciem przypadkowych przedmiotów, roślin czy zwierząt.

TŁUMIK

To zupełnie nowa funkcja dostępna w ofercie modeli Jetsurf. Tłumik redukuje hałas do 59 dB i sprawia, że Jetsurf jest zgodny z 2013/53/EU dyrektywą Unii Europejskiej. Pierwszy raz wprowadzone do seryjnej produkcji w modelach 2019. Jetsurf wprowadzeniem tego rozwiązania w modelach Adventure, Adventure Plus oraz Race DFi daje jasno do zrozumienia, że nieustanny rozwój zmierza i kierunku w mocy, niezawodności, prostoty w użytkowaniu, unikalnego designu, ale także ograniczenia emisji spalin i hałasu.

jetsurf-adventure-dfi-silencer-tlumik-deska-spalinowa-jetboard

 PLATFORMA

JETSURF ADVENTURE DFI to właściwy wybór dla każdego doświadczenia. Dlaczego by tego nie sfilmować lub zrobić pamiątkowe zdjęcie z jazdy? Transportowanie  rzeczy osobistych nigdy nie było łatwiejsze na desce JETSURF. Platforma w modelu Adventure pomoże teraz umieścić na desce torbę podróżną lub dodatkową kanister. Platforma jest wyposażeniem opcjonalnym dostępnym za dodatkową opłatą.


jetsurf-adventure-dfi-platforma-transportowa

OSŁONY

Boki deski chronione są zderzakami w odpornego tworzywa sztucznego – stylowo wkomponowanymi w linię deski.


jetsurf-adventure-dfi--bumpers-zderzaki

ZBIORNIK PALIWA

Zbiornik paliwa to zupełnie nowe akcesorium mocowane za pomocą klipsa do przedniej części deski JETSURF ADVENTURE DFI. Dodatkowy zapas paliwa uniezależni deskę do 3 godzin rejsu. ZBIORNIK PALIWA jest wyposażeniem opcjonalnym dostępnym za dodatkową opłatą.


JETSURF ADVENTURE DFI W AKCJI

ADVENTURE DFI – DANE TECHNICZNE

Wymiary
Silnik
Jednostka napędowa
Elektryka
Wymiary

Długość: 1800 mm

Szerokość: 600 mm

Wyskość: 150 mm

Waga: 20 kg

Max. waga pływającego: 120 kg

Pojemność zbiornika: 2,8 L

Pady: 4, regular + goof

Silnik

Typ: 2 suw NG 100 DFI

Pojemność: 100 cm³

Paliwo: 95 + olej full syntetyk racing do silników 2 suwowych

Max. prędkość: 55 km/h

Jednostka napędowa

Układ napędowy: bezpośredni, jet-pomp

Przeniesienie napędu: włókno węglowe, przepływ osiowy, jednostopniowy

Wirnik: włókno węglowe

Elektryka

Zapłon: komputer ICU

Rozrusznik: 3F rozrusznik bezszczotkowy

Bateria: Li-Ion 9 Ah (100Wh) silnik nie ładuje baterii (brak alternatora). Akumulator zapewnia ok. 150 startów lub 4 godziny nieustannego pływania. Ładowanie trwa ok. 45 min.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MODELE DESEK JETSURF-A


jetsurf-adventure-dfi-plus-jetboad-motorized-deska-surfingowa-silnik-spalinowy

jetsurf-race

electric


race-titanium