Electric

 

 

KUP TERAZ!!!

ELECTRIC

jetsurf-surfboards-jetboards-motosurf

Pierwsza w pełni elektryczna deska surfingowa Jetsurf łączy w sobie pełną zwrotność modeli spalinowych oraz ekologię. Główne cechy Electric to wyżej wspomniana zwrotność ale także duże przyspieszenie i prędkość maksymalna. Projekt deski bazujący na wieloletnich doświadczeniach zdobytych przy modelach spalinowych. Model Electric nie traci nic z DNA rodziny JETSURF. Aby zachować doskonałą zwrotność i prędkość w zakrętach, model JETSURF Electric jest dostępny z kadłubem JETSURF Race w całości wykonanym z włókna węglowego.

electric

ELECTRIC – optymalny kształt kadłuba

Zapewnia doskonałe wrażenia podczas pływania, wszystko co najlepsze w deskach spalinowych, napędzane silnikiem elektrycznym. Idealna deska dla początkujących i zaawansowanych, oraz wszędzie tam gdzie ze względu na regulacje prawne nie można używać silników spalinowych.

electric-deska-surfingowa-silnik-elektryczny

JETSURF ELECTRIC – PODWÓJNE PADY

Elektryczne deski Jetsurf-a od rocznika 2021 zostały wyposażone w podwójne pady. Jest to rozwiązanie znane i dobrze przetestowane np.  w modelu Adventure. Dzięki temu możemy dzielić się deską z członkami rodziny lub znajomymi – każdy będzie czuł się na niej komfortowo.

ELECTRIC – JEDNOSTKA NAPĘDOWA

Najmocniejszy i najbardziej niezawodny silnik w świecie desek surfingowych z napędem elektrycznym. Niezawodność na najwyższym poziomie zapewnia opatentowany system chłodzenia silnika za pomocą powietrza i wody. Silnik BLDC o  wysokim momencie obrotowym.

DODATKOWE AKCESORIA

SYSTEM WENTYLACJI –  komora dekompresji i kondensacji wody z membraną w technologii GORE-TEX eliminuje wilgoć wewnątrz deski surfingowej. KOMORA SILNIKA – Pokrywa komory silnika umożliwia szybkie i łatwe otwieraniew celu szybkiego sprawdzenia wilgotności. KOMORA SMAROWANIA – Łatwy sposób na nasmarowanie deski i jej ważnych części, wystarczy wykonać ¼ obrotu.

jetsurf-electric-deska-elektryczna-jetboard

ŁADOWANIE

Ładowarka w desce elektrycznej Jetsurf-a to najbardziej wyrafinowana i najbezpieczniejsza ładowarka dostępna na rynku. Wbudowane oprogramowanie  na bieżąco analizuje baterię, aby utrzymać ją pod kontrolą (w tym progresywny system ostrzegania).

ladowarka-elektryczna-deska-surfingowa-jetsurf

KADŁUB

Model Electric nie traci nic z DNA rodziny JETSURF. Aby zachować doskonałą zwrotność i prędkość w zakrętach, model JETSURF Electric jest dostępny z kadłubem JETSURF Race w całości wykonanym z włókna węglowego.

JETSURF ADVENTURE DFI W AKCJI

ELECTRIC – DANE TECHNICZNE

Wymiary
Silnik
Jednostka napędowa
Elektryka
Wymiary

Długość: 1800 mm

Szerokość: 600 mm

Wyskość: 150 mm

Waga: 33,9 kg (bateria 18 kg)

Max. waga pływającego: 100 kg

Pady: 4, regular + goof

Silnik

Typ: elektryczny

Max. prędkość: 50 km/h

Jednostka napędowa

Układ napędowy: bezpośrendni, jet-pomp

Przeniesienie napędu: włókno węglowe, przepływ osiowy, jednostopniowy

Wirnik: włókno węglowe

Elektryka

Pojemność: 3 kWh (59 Ah)

Napięcie: poniżej 60 V

Chłodzenie baterii: częściowo wodą

nieustannego pływania. Ładowanie trwa ok. 45 min.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MODELE DESEK JETSURF-A


jestsurf-adventure-dfi-plus

jetsurf-race

jetsurf-adventure-dfi-yellow

race-titanium