Mako Slingshot Deska surfingowa napędzana silnikiem

Zasadniczo jest to deska surfingowa napędzana silnikiem spalinowym umieszczonym w jej centrum. Wszystko zostało zaprojektowane od podstaw. Deskę można w skrócie określić jako osobistą jednostkę pływającą. Możesz wziąć ja pod ramię, wejść do morza, jeziora czy rzeki i po prostu pływać bez względu na warunki mając przy tym dużo frajdy.

Włókno węglowe

 
 
 

 

Szkielet w całości wykonany z włókna węglowego. Czyni to deskę Mako Slingshot praktycznie niezniszczalną podczas normalnego użytkowania.

Kompaktowe wymiary deski. Masa całkowita zredukowana do zaledwie 20 kg! Deskę spokojnie przewieziesz w bagażniku samochodu lub jako bagaż w samolocie…

Silnik Roton XT100

silnik-mako-slingshot-XT100

Niezawodny i wydajny

Doświadczenie z branży lotniczej i sportów wodnych sprawia, że silnik Roton XT100 został zaprojektowany i wykonany do pracy w ekstremalnych warunkach.

Wystarczająco mocny, by pływać wszędzie. Gdy wciskasz pełny gaz, a silnik osiąga maksymalne obroty, zdajesz sobie sprawę, dlaczego Mako Slingshot wyznacza standardy mocy, momentu obrotowego oraz wydajności.

Natychmiastowe przyśpieszenie

Bezpośrednie przełożenie natychmiastowo zmienia moc 9.5 KM na trakcję na wodzie. W połączeniu z łatwością w manewrowaniu daje od razu niesamowitą dawkę adrenaliny.

sruba-napedowa-seska-spalinowa-mako-slingshot

Liczą się detale

Bateria z systemem Clik-on umieszczona na zewnątrz deski. Wkładanie i wyciąganie zajmuje kilka sekund. Ułatwia to w znacznym stopniu proces ładowania i przechowywania deski. Wlew paliwa tak samo, jak bateria umieszczony jest na korpusie Slingshot. Uzupełnianie paliwa jest szybkie i bezproblemowe. Dodatkowe uchwyty w centralnej części deski w znaczący sposób ułatwiają jej przenoszenie. Cztery  wygodne pady z regulacją  dla pływających regular oraz goofe – nie ma tutaj ograniczeń wiekowych. Pianka na środku deski chroni kolana podczas stawania na desce zwłaszcza na początku przygody z deską.

Przedpremierowy test Mako Slingshot

Deska otrzymała świetne