Race DFi

RACE DFI – JETSURF

11390,00 euro netto

9681,00 euro netto

Jeśli nie zamierzasz brać udziału w profesjonalnych startach, ale nadal chcesz doświadczyć pływania na typowej desce wyścigowej, model Race jest właściwym wyborem. Ta deska pozwoli Ci pokonywać ostre zakręty, przypominające jazdę na motocyklu, jak i opanować najbardziej strome fale. Jetsurf Race dzięki wspaniałym osiągom oraz nowemu kadłubowi, zapewni niezapomniane wrażenia z pływania w każdych warunkach.
Jetsurf Race jest wyposażony w zupełnie nowy model silnika DFI oraz katalizator w układzie wydechowym zgodnie z najnowszymi wytycznymi UE. Szybkie skręty, niska emisja zanieczyszczeń oraz łatwa konserwacja — wszystko to znajdziesz w nowym Race DFI.

MODELE 2022dostępne od ręki – napisz lub zadzwoń aby uzyskać więcej informacji

TEAL-GREY     ORANGE     CARBON     YELLOW

race-dfi-carbon-blue-yellow-orange

FCS – NOWE PŁETWY

Jetsurf od roku 2021 wprowadził nowe płetwy główne i boczne FCS do modeli Race Dfi. System click on/ click off sprawia, że od tej pory będzie szybciej, łatwiej i taniej. Kończymy zatem ze śrubami i śrubokrętem niezbędnymi do  montażu jak to miało miejsce w poprzednich modelach.

dfi-fcs-fins-pletwy-srodkowe-boczne
jetsurf-dfi-bezposredni-wtrysk-paliwa-deska-silnik

DWA PADY – RACE DFI

MSR Engines w modelu Race DFi postawił na dwa wysokiej jakości mocowania stóp. Możliwość regulacji oraz grzechotka w zapięciu sprawia, że komfort pływania oraz ustawienia pozycji podczas pływania wchodzi na zupełnie inny poziom.

jetsurf-race-pady-goffy-regular-dfi

SILNIK 100 cm³ DFi

Od 2010Firma MSR Engines projektuje i wykonuje najbardziej zaawansowane deski surfingowe z silnikiem spalinowym na świecie. Przetestowane w najtrudniejszych i zróżnicowanych warunkach, takich jak duże fale, różne powierzchnie wody czy ekstremalne wyścigi podczas startów MotoSurf WorldCup. Deski od 2019 roku wyposażone są w najnowszy system wtrysku paliwa, który wprowadza świat moto surfingu na zupełnie inny poziom. Silniki z bezpośrednim wtryskiem paliwa DFI w znaczącym stopniu poprawiają przyspieszenie, zmniejszają zużycie paliwa, a także są bardziej przyjazne dla środowiska.

jetsurf-adventure-dfi-engine-silnik-deska-surfingowa

TŁUMIK – JETSURF RACE DFI

To już standard dostępny w ofercie modeli Jetsurf od 2019 z silnikami DFi. Tłumik redukuje hałas do 59 dB i sprawia, że Jetsurf jest zgodny z 2013/53/EU dyrektywą Unii Europejskiej. Poprawia to komfort dla pływającego oraz osób przebywających w jego otoczeniu.

jetsurf-race-dfi-tlumik-silencer-kadlub

DODATKOWE AKCESORIA – Jetsurf Tube

Jetsurf Tube – czyli dodatkowy ponton/ stabilizator “dopinany” do deski. Świetny dodatek dla początkujących, dla tych którzy chcą podzielić się deska z dziećmi lub po prostu potrzebują większej wyporności. Tuba jest łatwa w montażu i demontażu a po spuszczeniu powietrza nie zajmuje dużo miejsca. Pasuje do wszystkich modeli desek Jetsurf-a

jetsurf-tube-stabilizator-ponton-plywanie

JETSURF RACE ORAZ POZOSTAŁE

DANE TECHNICZNE

SPRAWDŹ POZOSTAŁE MODELE DESEK JETSURF-A